kervenyek          mesterprogramok

A pápai Petőfi Sándor Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola emlékkönyve 1948-1994

Kedves Tanáraink, Dolgozóink és Öregdiákjaink!

A nagy érdeklődésre való tekintettel örömmel tesszük közre évkönyveinket. Az 1948-94-ig tartó időszakot átfogó évkönyvünket csak szkennelt változatban tudtuk feltölteni, ezzel magyarázható annak minősége.

Köszönettel tartozunk a szerkesztőknek, a Somfai házaspárnak, akik lehetővé tették az emlékkönyv közzétételét.

Reméljük, hogy évkönyvünk segíteni fog régi ismerősök felfedezésében és sok közös emlék felidézésében, amelyet pápai diákként vagy tanárként átéltek.

Az emlékkönyv itt letölthető! (A letöltés több percig is tarthat! Fájlméret: 37 Mb.)

A pápai Petőfi Sándor Gimnázium és Szakképző Iskola emlékkönyve 1994-2004

Az emlékkönyv itt letölthető! (A letöltés több percig is tarthat! Fájlméret : 6,5 Mb.)

A Pápai Petőfi Sándor Gimnázium emlékkönyve 2004-2014

Az emlékkönyv itt letölthető!

2017. PPSG